ماجرای فیلم جنجالی درگیری فرماندار نقده چیست؟

به گزارش سولدوزخبر، روز گذشته فیلمی از درگیری فیزیکی “منوچهر شاکر” فرماندار فعلی شهرستان نقده در فضای مجازی منتشر شد. در این فیلم که گفته می شود مربوط به پیش از فرماندار شدن وی در نقده است، آقای شاکر با دو نفر از مراجعان که اتفاقا اهل نقده هستند بر سر یک مسئله مالی (معامله خودرو) درگیر می شود و دو سیلی به صورت آنها می زند و همه این اتفاقات هم توسط دوربین موبایل ضبط شده است.

 

حالا پس از سال ها این فیلم در فضای مجازی منتشر شده و بسرعت در توئیتر، اینستاگرام و تلگرام در حال دست به دست شدن است و صدایش به رسانه های آنطرف آب هم رسیده.

 

“منوچهر شاکر” در واکنش به این اتفاق، با تهیه فیملی حدودا هشت دقیقه ای نزدیک ساعت ۳ نیمه شب گذشته با حضور همان طرف های درگیر، در دفتر کارش در فرمانداری نقده به آن واکنش نشان می دهد.

 

فرماندار نقده در بخشی از این فیلم می گوید: این فیلم مربوط به چهار پنج سال پیش است و سوء تفاهمی که اتفاق افتاده بود اصلا ربطی به من نداشت و من برای حل اختلاف بین شخص ثالث و اینها قدم برداشته بودم.

 

“منوچهر شاکر” منتشر کنندگان این فیلم را “عوامل فتنه” می خواند و می گوید: با اینکه این قضیه رفع شده و اصلا مشکلی بین ما وجود ندارد و اصل موضوع هم به من ارتباطی ندارد اما یک عده با انگیزه خاص این کار را کرده اند. عوامل فتنه ای که من در ۹ ماه اخیر این برداشت را کرده ام که بی رغبت نیستند که در اینجا همیشه فتنه باشد.

 

با همه این تفاصیل، هنوز مشخص نیست که چه کسی یا چه کسانی این فیلم را با چه انگیزه ای منتشر کردند و شاید هم هیچوقت مشخص نشود اما این فیلم برای مردم نقده تداعی کننده حمله لفظی آقای شاکر به یکی از هنرمندان مطرح شهرستان نقده است که وی را “عمله” خطاب کرده بود. هر چند فرماندار نقده بعدا از آن هنرمند عذرخواهی کرد اما خاطره بد آن هنوز از اذهان مردم پاک نشده.

انتهای پیام/

About the author

سردبیر

یک نظر بگذارید

شش − پنج =

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید