به گزارش سولدوز خبر، شب گذشته جمعی از نخبگان، دلسوزان و متنفذین نقده برای بررسی وضعیت این شهرستان و طرح مطالبات عمومی مردم در زمینه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی با فرمانده سپاه نقده دیدار کردند.

سرهنگ پاسدار امیر اکبری فرمانده سپاه نقده در این دیدار مطالبه گری را باعث پویایی جامعه دانست که باعث می شود مسئولان مردم را دست کم نگیرند و اگر مطالبه گری تداوم نداشته باشد جامعه دوام نخواهد داشت.
او با بیان اینکه باید حرف را صریح، بی پرده و انقلابی گفت افزود: اگر نیروهای ارزشی انقلاب اسلامی نبودند امروز ارزش های جامعه ده ها برابر جابجا شده بودند.

اکبری تصریح کرد: برخی مسئولان اگر نصف وقتی را که صرف کارهای بیهوده و نامه نگاری هایی خارج از حیطه وظایفشان می کنند، صرف در بین مردم بودن می کردند امروز شهری آباد داشتیم.

فرمانده سپاه نقده با گسترده خواندن مسئولیت سپاه در برابر مردم و انقلاب اسلامی یادآور شد: از ریختن قطره فلج اطفال در دهان نوزادان در مناطق صعب العبور تا حفاظت از دستاوردهای نظام از جمله عزت، امنیت و آرامش مردم در حیطه وظایف سپاه است.

وی نقده را شهری استراتژیک به لحاظ سیاسی و نظامی توصیف کرد که در عین دارا بودن عنوان دروازه آذربایجان، مظلوم و محروم واقع شده و دلیل آن را اقدامات ناچیزی دانست که در طول سال های گذشته تا امروز در این شهر انجام شده است.

در ابتدای این نشست چند تن از حاضرین در نشست مطالبات مردمی و دیدگاه های عمومی را به نمایندگی از همه مطرح کردند.

انتهای پیام/