به گزارش سولدوز خبر، لحن تند این نماینده مجلس علیه هنگ مرزی استان آذربایجان غربی در حالیست که تشدید فعالیت های تروریستی در اطراف مرزهای ایران نیارمند تأمین امنیت آن از سوی مرزبانان هوشیار و سختگیر است.

پیش تر استاندار آذربایجان غربی پس از حمله لفظی این نماینده مجلس به وی در جریان کشته شدن چند کولبر زیر بهمن آن هم در خارج از معابر کولبری به صراحت تأکید کرد که مرزبانان تنها کسانی را به عنوان کولبر به رسمیت می شناسند که در ساعت مشخص و در معابر رسمی و تحت نظارت تردد می کنند.

۲۶ فروردین ماه امسال سرگرد مهدی سلماسی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیرانشهر به دست معارضان و قاچاقچیان به شهادت رسید اما این نماینده مجلس واکنش خاصی به این اتفاق نشان نداد و برای قاچاقچیان خط و نشانی نکشید بلکه همچنان اصرار دارد مرزهای آذربایجان غربی برای قاچاقچیان امن باشد.

اسناد بسیاری از حمله کسانی که خضری آنها را کولبر می نامد به مزربانان در دست است و همچنین طبق اظهارات اغلب مرزبانان از اغلب این کولبران غیرمجاز انواع مواد مخدر، مشروبات الکی و سلاح بدست آمده است. شاید به همین خاطر است که این قاچاقچیان از اهدای عنوان کولبر توسط نماینده مردم پیرانشهر دلشان غنج می رود.

آقای رسول خضری بی وقفه تلاش دارد جای جلاد و شهید را عوض کند در غیر این صورت چه لزومی دارد به مشکلات کولبران واقعی رسیدگی نکند و بجای آن قاچاقچیان را کولبر بنامد و خواستار امن شدن مرزها برای آنانی باشد که هر سال دست کم یک شهید بر شهدای ما اضافه می کنند و داغ پدر را بر دل فرزند می گذارند.

انتهای پیام/