به گزارش سولدوز خبر، حجت الاسلام حیدری زاد امام جمعه شهر نقده با اشاره به کشتار وحشیانه مردم در زمان رضاخان بخاطر اعتراض مردم به کشف حجاب، “عفاف و حجاب” را پاشنه آشیل تمدن اسلامی دانست و گفت: خون هایی که برای حفظ حجاب و عفاف ریخته شد امروز تبدیل به شرف و عزت ملت ایران شده است.

 

وی افزود: اسلام مدافع حجاب و آزادی است و تمدن اسلامی بدون داشتن حجاب و عفت رو به زوال خواهد رفت.

حجت الاسلام حیدری زاد همچنین به اشاره به نشست اخیر منافقین در فرانسه به همراه برخی از حکام مرتجع عربی حاشیه خلیج فارس، آن را ادامه همان ائتلاف غربی، عربی علیه ایران دانست و تصریح کرد: فرانسه که خودش را مهد آزادی می داند میزبان جلادانی شده که همه مردم ایران از آنها متنفر هستند و منافقین تا ابد مورد غضب ملت خواهند بود.

 

خطیب جمعه نقده گفت: وزارت امور خارجه باید بیش از پیش فعال باشد چرا که از طرفی ایران بزرگترین قرارداد نفتی را با شرکت توتال فرانسوی بسته و از طرفی هم فرانسه میزبان تروریست هایی شده که دستشان به خون ۱۷ هزار شهروند ایرانی آغشته است.

 

حجت الاسلام حیدری زاد در بخش دیگری از خطبه های امروزش به موضوع مالیات اشاره کرد و افزود: مردم به دنبال عدالت مالیاتی هستند. این انصاف نیست که از کاسب محله و کارمند مالیات اخذ شود اما سرمایه داران و صاحبان صنایع فرار مالیاتی داشته باشند.

 

انتهای پیام/