به گزارش سولدوز خبر، مرتضی فرامرزی را شاید بتوان جزو مدیران موفق دانست چرا که تابحال در حفظ صندلیش بسیار موفق بوده حالا به هر روشی.

او برای حفظ صندلیش در جریان سیل محمدیار بلافاصله چکمه بلند سفیدش را پوشید و در آبی که هیچکاری برای تخلیه اش انجام نداده بود قدم زد و عکسها گرفت به میان مغازه داران و بنگاهیان رفت و از سوء مدیریت ها حرفها زد و در حالیکه آب در کوچه و منازل مردم جولان میداد و مردم برای نجات ساختمانهایشان به هر دری میزدند، نتوانست دستور شکستن دیواری که مانع خروج آب از شهر بود را بدهد اما نامش در بنر های تشکر مردمی در صدر بود. او خوب بلد است حرف بزند.

 

فرامرزی حتی پای برنامه رقص دختر نوجوان در یک مراسم نشست و تا آخر مراسم هم از جایش تکان نخورد چرا که میدانست هیچ اعتراضی بر او کارساز نیست. همانطور هم شد، اعتراضها تا سطح پایتخت بالا گرفت، بیانیه های مقامات و مسئولان برای برکناری او از چپ و راست صادر شد اما او هنوز فرماندار است.

با یک تلفن تابلوی ملاحسنی را برداشت و بجایش تابلوی تحریف شده یئددی گؤز در روستای بالقچی را گذاشت و همچنان هنوز فرماندار نقده است.

فرامرزی همه اینها را کرد و هنوز خودش را فرمانداری محبوب، کاری و وظیفه شناس میداند.

البته شاید فرمانداران پیشین نقده هیچکدام به اندازه فرامرزی کاری! و وظیفه شناس! نبودند که زود به زود تغییر میکردند، اما فرامرزی خواهد ماند تا به همه ثابت شود اولا “مردم نقده مردمی زودرنج و با آستانه تحمل پایین هستند” و دوما دولت سر دولتمردانش معامله نمیکند.

 

 

انتهای پیام/