به گزارش سولدوز خبر، مدت زیادی است که بسیاری از ساکنان روستاهای نقده از مشکلاتی که در دسترسی به آب آشامیدنی دارند رنج میبرند. با گرمتر شدن هوا این مشکلات بر سختی زندگی روستایی می افزاید.

سولدوز خبر بارها فیلم و عکس قطع آب، کم بودن فشار آب و بدتر از همه تغییر رنگ آب که عملا آن را غیرقابل شرب کرده است را از طرف اهالی روستاها منتشر کرده با این وجود رئیس آب و فاضلاب روستایی همیشه با رد همه این مستندات تأکید دارد که هیچکدام از آنها واقعی نیست و مشکلی در آبرسانی به روستاها وجود ندارد. دقیقا همین رویه را آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی هم در پیش گرفته و عملا بجای بررسی واقعی و رفع مشکلات مردم، به نوعی روستائیان را به فریبکاری متهم می کنند و در جوابیه اخیرشان هم بر گل و بلبل بودن اوضاع تأکید کردند!

رحیمی رئیس شورای روستای بارانی عجم با غیر واقعی خواندن جوابیه اخیر آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی به خبرنگار سولدوز خبر گفته: اولا این جوابیه در مورد بارانی عجم را قبول نداریم اصلا ما در این هفته فوق العاده در بحرانیم بودیم به طور مثال الان ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه است و بنده الان از مزرعه رسیدم متاسفانه با عرض پوزش آب برای حمام نداریم.

 

او افزوده: در جوابیه آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از آنجا که معلوم است این جواب دهنده اصلا نمیدانند مجتمع مذکور یادگارلو است نه بارانی عجم! اصلا مقداری در وسط و اواخر متن حواسشان نبوده است.

 

رئیس شورای روستای بارانی عجم با فرمایشی توصیف کردن نحوه بازرس صورت گرفته از برخی روستاهای این شهرستان تصریح کرده: ما از مسولین تقاضا داریم در ساعات غیر اداری و شبانه و بدون هماهنگی با اداره مربوطه و سر زده از خانه های مردم بازرسی نمایند و مقداری از آب را میل نموده، دست خود را بشویند و یک استکان چای بخورند بعدا بروند جواب را خواهند فهمید.

 

رحمانی گفته دموکراسی حکم می کند که برای دیدن مشکلات مردم باید سرزده وارد عمل شد نه اینکه بازرس اداره برای بازرسی به روستا برود اما از طرف دیگر یک نفر را چند ساعت قبل از  بازرس بفرستند روی دستگاه پمپ آب تا همه چیز تا اتمام بازرسی میزان و دقیق باشد.

 

انتهای پیام/