به گزارش سولدوز خبر، عبدالکریم حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی اخیر بخشی از عملکرد ۵ ساله اش در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان های نقده و اشنویه را منتشر کرده است. هر چند در این گزارش اقدامات چندان جدیدی دیده نمی شود و بیشتر تکرار همان اقدامات سال های گذشته است اما مقایسه خدمات ارائه شده به دو شهرستان نقده و اشنویه خالی از لطف نیست.

 

طبق گزارش عملکرد نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس وی در مجموع ۱۱ اقدام برای نقده و ۱۲ اقدام برای حوزه بهداشت و درمان اشنویه انجام داده است.

 

جمع مبلغی که در این گزارش آمده برای اشنویه در حدود ۵ میلیارد تومان است و سهم نقده ۹۰۰ میلیون تومان. البته این فقط جمع مبالغی است که در این گزارش آمده و بطور حتما میزان هزینه های صرف شده در اشنویه بسیار فراتر از شهرستان نقده است.

 

از ۱۱ اقدامی که حسیت زاده برای نقده برشمرده است ۵ بند آن فقط پیگیری است و ۴ بند آن هم مربوط به اخذ اعتبار است.

 

از ۱۲ اقدامی که نماینده مردم نقده و اشنویه برای شهرستان اشنویه برشمرده است ۲ مورد پیگیری و ۶ مورد هم اخذ اعتبار است.

 

در مجموع اگر بخواهیم میزان رسیدگی به دو شهرستان را از لحاظ وسعت، جمعیت و اهمیت مقایسه کنیم نقده با دارا بودن امتیازهای ویژه از هر لحاظ قابل مقایسه با شهرستان کوچک اشنویه نیست اما از آنجایی که پایگاه رأی این نماینده مجلس در اشنویه است وی علاقه ای برای رسیدگی به مسائل شهرهای نقده و محمدیار را ندارد هر چند کم کم مردم اشنویه هم از بی اعتنایی های وی به ستوه آمده اند بطوریکه امام جمعه اشنویه در اظهاراتی تند به عبدالکریم حسین زاده حمله کرده بود.

 

اکنون باید منتظر ماند و دید مسئولان شبکه بهداشت و درمان نقده که تا امروز سعی می کردند کوچکترین اقدام حسین زاده در نقده را بزرگ و فراتر از حد تصور جلوه دهند چه پاسخی برای افکار عمومی ارائه می کنند و آیا اصلا ارتباطی بین حضور کم رنگ رئیس شبکه بهداشت و درمان نقده (آنطور که برخی پزشکان نقده می گویند) در محل کار و سکوت او در مقابل عملکرد ضعیف نماینده در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان وجود دارد؟

 

آیا کوچ پزشکان متخصص از نقده به علت ضعف در مدیریت شبکه بهداشت است یا پزشکان از اساس میل به خدمت در نقده را ندارند؟

 

انتهای پیام/