به گزارش سولدوز خبر، سرهنگ پاسدار امیر اکبری فرمانده سپاه نقده امروز بمناسبت هفته بسیج با دعوت از خبرنگاران ۱۸۰ عنوان برنامه در نظر گرفته شده به همین مناسبت را تشریح کرد.

 

او با تبیین شاخصه های مهم بسیج و تفکر بسیجی، گفت: آنچه نظام، انقلاب و ملت را بالنده کرده تفکر بسیجی است که کشور را در برابر حوادث سهمگین محافظت می کند و اکنون بسیج الگویی تمام عیار برای سایر کشور های اسلامی است.

 

اکبری با بیان اینکه اگر بسیج نبود امروز بنیان کشورهای عراق و سوریه از هم پاشیده بود، افزود: آمریکا، اسرائیل و آل سعود از ایران ناراضی اند چون ایران با صدور تفکر بسیجی در منطقه همه رشته های آنها برای تجزیه و تصرف کشورها را پنبه کرده و امروز در عراق، سوریه و یمن آنها نمیتوانند با بسیجیان این کشورها مقابله کنند.

 

فرمانده سپاه نقده ایران را سومین ابرقدرت جهان و اولین ابرقدرت جهان اسلام برشمرد که قدرت آن فقط در ساز و برگ نظامی خلاصه نشده است بلکه ایران کشوری است که دیگران با اطمینان به او اعتماد می کنند و قدرت نرم بالایی دارد.

 

مرتضی فرامرزی فرماندار نقده هم در نشست شورای اداری امروز ضمن گرامیداشت هفته بسیج تأکید کرد همه ادارات برای بهتر برگزار شدن برنامه های هفته بسیج باید همکاری، تعامل و پشتیبانی کاملی داشته باشند.

 

سرهنگ منصور یوسفی معاون هماهنگ کننده سپاه نقده نیز در نشست امروز شورای اداری نقده برنامه های در نظر گرفته برای هفته بسیج که اغلب مسجد محور و محله محور هستند را تشریح کرد.

 

وی عملکرد بسیج در دوران دفاع مقدس را بی نظیر توصیف کرد و گفت: آمریکایی ها، افراد بی هدفی که در پیروزی انقلاب اسلام نقشی نداشتند و برخی جریانات سیاسی از جمله کسانی بودند که پس از پایان جنگ خواهان بازنشستگی بسیج شدند که با تدبیر و دوراندیشی امام راحل نتوانستند به این هدف شوم خودشان برسند و مقام معظم رهبری هم تأکید دارند که بسیج باید بطور فراگیر در بین تمام توده های مردم حضور فعال داشته باشد.

 

گفتنی است پیش از آغاز نشست خبری هفته بسیج، فرمانده سپاه نقده به همراه اعضای شورای فرماندهی به دیدار امام جمعه نقده رفتند.

 

انتهای پیام/