مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده در این باره به خبرنگار سولدوز خبر گفت: روز گذشته استاندار آذربایجان غربی به همراه معاون وزیر نیرو از پروژه راه آهن بازدید کردند. آنها در این بازدید قول دادند که با پیگیری نواقصات و تأمین اعتبار حداکثر تا ۳۰ روز آینده ایستگاه راه آهن نقده را به اتمام برسانند.

 

او همچنین درباره سفر شهریاری به نقده برای بازدید از پروژه کانی سیب افزود: این پروژه تاکنون بیش از ۱۴ کیلومتر پیشرفت داشته و استاندار در بازدید از بخش های مختلف آن تأکید که این پروژه باید طبق برنامه زمانبندی شده تا اواخر سال ۹۸ یا اوایل ۹۹ به پایان برسد.

 

فرامرزی همچنین می گوید در اولین نشستی که روز گذشته با استاندار داشته موضوع مرگبار بودن جاده حیدرآباد که بهسازی آن تاکنون ۱۲ سال زمان برده است را پیش کشیده است.

 

به گفته فرماندار نقده استاندار از وضعیت جاده حیدرآباد بسیار ناراضی و دلگیر بود و دستورات لازم برای پیگیری اتمام بازسازی جاده حیدرآباد را صادر کرده. همچنین تاکنون دو بار مدیرکل راه و شهرسازی از جاده حیدرآباد بازدید کرده و بزودی اعتبارات لازم برای شروع به کار دوباره این پروژه توسط پیمانکار آغاز می شود.

 

انتهای پیام/