به گزارش سولدوزخبر، بیستم بهمن ماه امسال مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی با حضور ۳۵۰ کشتی گیر عنوان دار جهانی، آسیایی و اروپایی در قالب ۳۲ تیم در شهر قهرمان ماراش ترکیه برای رقابت، گرد هم آمدند تا ۹۸مین سالگرد آزادسازی این شهر از دست اشغالگران اروپایی را جشن بگیرند.

از ایران هم کشتی گیران عنوان دار مازندرانی و از میان ورزشکاران سولدوزی هم دو کشتی گیر به نام های ” رضا صدقی و “رضا مسافر” در این رقابت ها حضور داشتند. رضا صدقی با شکست کشتی گیران ترکیه، روسیه، گرجستان و مجارستان موفق شد در سکوی سوم مسابقات بایستد و شگفتی ساز شود و دیگر کشتی گیر سولدوزی نیز عنوان هفتم رقابت ها را کسب کرد. نکته جالب توجه اینجاست، با وجود اینکه این دو کشتی گیر از طریق فدراسیون کشورمان و به گفته ورزشکاران با بدرقه چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی راهی این مسابقات شدند و افتخار آفریدند اما برخلاف انتظارها، اداره ورزش و جوانان نقده نه تنها هیچ استقبالی از این قهرمانان نکرد.

برخورد و استاندارد دوگانه رئیس اداره ورزش نقده با برخی ورزشکاران مسبوق به سابقه است و بسیاری از ورزشکاران از اینکه نورو علیمردان بجای “پدری برای ورزش” نگاهی ” بنگاهی و معامله‌ای” بر اساس سود و زیان دارد گلایه مند هستند در واقع همین نگاه باعث شده تا او در رأس هیئت های ورزشی بجای استفاده از افراد نخبه ورزشی و توانمند، هیئت های ورزشی را بین حلقه نزدیک به خود و برخی مسئولین تقسیم کند!

از آنجایی که حساب سال های مدیریت علیمردان بر رأس اداره ورزش و جوانان نقده از دست همه در رفته، بدیهی است او آن انگیزه های سال های گذشته برای مدیریت یکپارچه را نداشته باشد و اداره ورزش را با بنگاه ملک و املاک اشتباه بگیرد تا آنجا که با وجود همه مشکلات و کاستی هایی که در اغلب باشگاه های ورزشی و تأسیسات آن وجود دارد، آقای رئیس پولی که باید صرف رفع آن مشکلات کند را هزینه‌ی بالا بردن شهرتش در مجالس و مناسبت‌ها می‌کند و به بهانه مختلف در همایش ها و مراسمات قول سکه بهار آزادی میدهد یا برای تعدادی زیادی جایزه تهیه میکند. شکی در این موضوع نیست که اگر آب هم برای مدت زیادی در یکجا بماند می گندد چه برسد به رئیس اداره ورزش و جوانان نقده و طبیعی است او هم در این سال ها انگیزه خدمت جهادی و پرشور را آنطور که شهر طلایی ورزش انتظار دارد نداشته باشد.

انتهای پیام/