“ایستگاه قطار نقده آماده بهره برداری است اما در نظر داریم همزمان با افتتاح آن قطار هم به ایستگاه نقده برسد در هر صورت قبل از اتمام سال ۹۶ ایستگاه قطار نقده به بهره برداری می رسد.”

به گزارش سولدوز خبر، این آخرین اظهار نظر مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده درباره اعلام زمان به بهره برداری رسیدن ایستگاه قطار نقده بود تا شاید پایانی باشد بر بیش از ۱۶ سال انتظار مردم برای شنیدن صدای سوت قطار. اما با این وجود نه تنها این ایستگاه هنوز به بهره برداری نرسیده بلکه اظهار نظر جبارعلی ذاکری معاون ساخت و توسعه راه آهن وزارت راه و شهرسازی آب پاکی را روی دست همه ریخت. او گفته حتی اگر ایستگاه قطار افتتاح هم شود قطار مسافربری به آنجا نخواهد رفت چون تقاضایی در این باره نداشتیم! البته او این را هم گفته که فعلا در این مسیر قطار باری تردد می کند چرا که تردد قطار مسافربری الزاماتی دارد که باید رعایت شود.

 

امروز اما فرماندار نقده درباره علت محقق نشدن وعده ای که پیش از این داده بود به خبرنگار #سولدوزخبر گفت: این یک پروژه ملی است و مسئولان آن در جواب پیگیری های ما گفتند اجازه بدهید تا پروژه با دقت به انتها برسد. اما اینکه گفته می شود ایستگاه قطار نقده مسافرگیری نخواهد کرد احتمالا صحیح نباشد یا دستکم به من در این باره اطلاعی داده نشده است.

 

مرتضی فرامرزی همچنین از شروع دوباره عملیات احداث روگذر در جاده نقده محمدیار خبر داد و افزود: ایستگاه قطار و روگذر آن در سه ماهه اول سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/