به گزارش سولدوزخبر، سرهنگ علی برنا در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان نقده با تشریح اهداف رزمایش بزرگ و سراسری “اقتدار عاشورایی بسیج” هدف اصلی این رزمایش را حفظ انسجام و امنیت پایدار، تقویت روحیه حمایت مردم از انقلاب اسلامی و مأیوس سازی دشمن عنوان کرد.

وی، ایجاد امید، نشاط و وحدت بین دوستداران انقلاب اسلامی و ایجاد یأس و ناامیدی در قلب دشمنان داخلی و خارجی انقلاب که در فکر تغییر نظام هستند و همچنین حفظ روحیه دشمن ستیزی و اقتدار نیروهای بسیجی در برابر تهدیدات سخت، نیمه سخت و نرم دشمنان را پیام اصلی رزمایش اقتدار برشمرد.

فرمانده سپاه نقده تصریح کرد: این رزمایش با حضور گردان های بیت المقدس متشکل از بسیجیان حوزه های شهری ثارالله، امام سجاد و بخش محمدیار همزمان با فراخوان سراسری در روز پنجشنبه ۲۲ شهریور آغاز می شود.

به گفته فرمانده سپاه نقده در روز دوم این رزمایش(جمعه ۲۳ شهریور) هم بسیجیان با خروج از محل استقرارشان در یک اردوگاه نظامی آموزشی به سمت شهر حرکت می کنند تا بطور عملی آموخته هایشان را در جهت حفاظت از اماکن حساس، برگزاری تور ایست و بازرسی و مقابله با اغتشاشات اجرا کنند.

گفتنی است همزمان با اجرای رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج، گروه های جهادی هم با مأموریت محرومیت زدایی در مناطق محروم شهر و روستا حضور خواهند داشت.

در پایان این رزمایش شرکت کنندگان ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در نمازجمعه شهرستان شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/