به گزارش سولدوزخبر، صبح امروز رزمایش بزرگ اقتدار بسیج سپاههیان محمد رسول الله(ص) با شرکت سه گردان بیت المقدس شهرستان نقده همزمان با سراسر استان آذربایجان غربی با “یا محمد رسول الله” آغاز شد.

 

در آغاز این رزمایش گردان های شرکت کننده با ستون کشی و پیاده روی تاکتیکی در سطح شهر به محل تجمع شان در محوطه سپاه نقده حرکت کردند و با پیوستن سایر نیروها مرحله اول رزمایش به پایان رسید.

 

سرهنگ علی برنا فرمانده سپاه شهرستان نقده در سخنرانی خود در جمع بسیجیان با بیان اینکه ” آمریکا و همپیمانانش به این نتیجه رسیدند که جنگ سخت بی نتیجه است بنابراین روی به جنگ اقتصادی آوردند” گفت: دشمنان اسلام که آمریکا و اسراییل در راسشان قرار دارند تمام توان خودشان برای توطئه و براندازی به کار بستند اما تا امروز شکست خوردند. آنها از جنگ نظامی ناامید شدند و در نهایت جنگ نیابتی و ایجاد داعش آخرین تیرترکش آنها بود که آنهم با شکست مواجه شد.

 

او افزود: همانطور که داعش عمر کوتاهی داشت، جنگ اقتصادی هم عمر کوتاهی خواهد داشت و مردم با حضور پرصلابتشان در صحنه های مختلف انقلاب نشان دادند همیشه در کنار رهبری و پشتیبان دولت هستند.

 

برنا با اشاره به اینکه دشمنی ها با اسلام از صدر اسلام تا امروز ادامه داشته تصریح کرد: شاید دشمن اصرار دارد بگوید در منطقه حضور نظامی دارد اما مردم عزیز و نیروهای مسلح به دشمنان درس عبرت دادند و دشمن امروز میفهمد در مقابل ما توان جنگ نظامی ندارد.

 

فرمانده سپاه نقده به یادآوری عملیات موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مقر احزاب منحله در اقلیم شمال عراق ضمن تأکید بر اشراف اطلاعاتی و آمادگی نظامی نیروهای مسلح کشور گفت: دشمن چشم امیدش را به گروهک های چند نفره دموکرات و کومله بسته بود که جوابش را با موشک گرفت.

 

سرهنگ برنا وحدت شیعه و سنی را عامل اصلی امنیت پایدار ایران اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد که در سایه وحدت اقوام و مذاهب است که زمینه پیشرفت در عرصه های مختلف اقتصادی سیاسی و اجتماعی گشوده شده است.

 

در پایان این رزمایش بسیجیان با چندین دستگاه اتوبوس و مینی بوس به سمت محل استقرارشان در اطراف روستای یادگارلو منتقل شدند.

 

گفتنی است این رزمایش تا ظهر فردا ادامه دارد.

 

انتهای پیام/