به گزارش سولدوزخبر، این رزمایش در حالی برگزار می شود که دشمنان انقلاب اسلامی در سال های اخیر تلاش بسیاری برای سوءاستفاده از التهابات داخلی کردند و سعی داشتند با جنگ رسانه ای و تبلیغاتی ناکارآمدی نظام و ناامیدی را تلقین و مردم را سرخورده کنند.

رزمایش اقتدار بسیج کاری نو در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی است که عملیاتی بزرگ هم بشمار می رود. مرحله اول این رزمایش از دهه اول شهریور ماه و مرحله دوم آن هم در هفته دفاع مقدس برگزار شد. حالا در مرحله سوم این رزمایش ۴۰ هزار بسیجی آذربایجانی در اورمیه گردهم می آیند تا ضمن نشان دادن آمادگی و اقتدار بسیج، روح نشاط، سرزندگی و امیدواری را هم به جامعه تزریق کنند. بطور حتم این رزمایش در محاسبات دشمنان هم تأثیر منفی خواهد داشت و باعث یأس آنها می شود.

 

بدون شک ظرفیت بزرگ بسیج که در عرصه های مختلف حرفهای زیادی برای گفتن دارد و در میدان عمل هم پیشتاز سازندگی و بالندگی است، فارغ از تمام دیدگاه های سیاسی مثل یدی واحد در کنار دولت و مردم است. تردیدی نیست که وادادگان سیاسی و مزدوران داخلی همیشه بسیج را یک تهدید حساب می کنند هر چند بررسی کارنامه آنها و بسیجیان در عرصه های خدمت به کشور به وضوح نشان میدهد که کدامیک تهدیدی برای کشور است.

 

فردا پنجشنبه، خیل عظیم بسیجیان سولدوزی هم دوشادوش بسیجیان سایر شهرهای آذربایجان غربی خودشان را به محل اصلی گردهمایی در اورمیه می رسانند تا پشتوانه زوال ناپذیر نظام را در منظر افکار عمومی به نمایش بگذارند.

 

انتهای پیام/