به گزارش سولدوزخبر، سرهنگ علی برنا فرمانده سپاه نقده در همایش علماء، روحانیون و نخبگان شهرستان نقده با اشاره به وجود وحدت و همدلی بین مردم شیعه و سنی این شهرستان گفت: مردم شیعه و سنی نقده مثل یک روح در دو جسم هستند. مردم نقده همیشه یار و یاور ولایت فقیه بودند و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در کنار رزمندگان، در تثبیت امنیت منطقه و شهرهای همجوار نقش ارزنده ای ایفا کردند.

 

وی افزود: هر جایی نیروهای مسلح ما، ادارات ما، سازمان ما کارشان خواسته لنگ یا سست شده مردم نقده کمک یار آنها بودند. مردمی که همیشه در کنار روحانیت، همیشه در جبهه و جنگ و پایگاه مقاومت و در عرصه های انقلاب و سازندگی حضور دارند.

 

فرمانده سپاه نقده با بیان اینکه “مردم نقده ۷۰۰ شهید، ۸۵ آزاده و یک هزار و ۲۰۰ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده و بیش از ۱۰ هزار رزمنده دارند” تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش جستجوی راهکارهای اتحاد و وحدت، همبستگی و انسجام هست البته خدایی نکرده به اذهان خطور نکند که ما وحدت نداریم. ما در سایه ولایت فقیه دارای وحدت، اتحاد و انجسام و همدلی هستیم.

 

برنا با تأکید بر اینکه “دشمن در کمین است و امروز اتحاد و وحدت از نان شب واجب تر است” یادآور شد: وحدت، دشمنان را مأیوس و دربهای توطئه را می بندد. اتحاد و وحدت مختص یک زمان و مقطعی نیست بلکه همیشگی است و با شهادمت و از خودگذشتگی ایجاد می شود.

 

انتهای پیام/