مردم نقده از ترس اوباش به سپاه پناه آوردند

ساکنان یک منطقه در شهر نقده می گویند اراذل و اوباش و معتادین امنیت و آسایش آنها را سلب کردند و پلیس هم به درخواست هایشان ترتیب اثر نمی دهد. آنها از فرمانده سپاه نقده بطور رسمی و کتبی درخواست کمک کردند.

به گزارش سولدوزخبر، در اقدامی بی سابقه ساکنان یک محله در شهر نقده با تهیه یک استشهادیه که به امضای مسجد محل و امام جماعت آن منطقه هم رسیده است، از فرمانده سپاه شهرستان نقده درخواست تأمین امنیت کردند.

در این استشهادیه که با موضوع “سلب آسایش توسط معتادین و اراذل و اوباش اهالی کوچه پاشا پاشاییان منطقه شهید آباد” تدوین شده است، نوشته شده: “به استحضار می رساند با توجه به اینکه اهالی خیابان مصطفی خمینی منطقه شهید آباد کوچه پاشا پاشایان چندین بار به اطلاع مامورین نظام امنیت رسیدیم اما از سوی عوامل نیروی انتظامی هیچ ترتیب اثری داده نشده است لذا از شما فرمانده محترم سپاه پاسداران خواهشمندیم با مشارکت عوامل نیروی انتظامی شهرستان نقده جهت پاکسازی و امنیت منطقه شهیدآباد اقدام لازم را مبذول فرمایید.”

گفتنی است اقدامات خرابکارانه اوباش به ویژه در هفته اول فروردین ماه سال جاری، انتقادات فراوانی را متوجه فرماندهی انتظامی شهرستان نقده کرد بطوری که فرماندهی انتظامی نقده در اقدامی کم سابقه دست به شکایت از شهروندانی زد که از وی در فضای مجازی انتقاد کرده بودند.

اکنون مشخص نیست با توجه به اذعان مردم و افکار عمومی به نقاط ضعف های ایجاد شده و افزایش انتقادات، آیا فرماندهی انتظامی باز هم از شهروندان و رسانه ها شکایت خواهد کرد یا آمادگی اتخاذ تدابیر اصولی و جنبه پاسخگویی به مردم و رسانه ها را خواهد داشت؟

سولدوزخبر آمادگی دارد تا توضیحات احتمالی پلیس نقده در این باره را به اطلاع مردم برساند.

 

انتهای پیام/

About the author

سردبیر

یک نظر بگذارید

چهار × 5 =

۲ Comments

 • با سلام
  جرا زمانیکه در ماشین آژانس وقتی میافری که بعدا معلوم می شود دزد است یا مواد فروش است وسایلی که از او ضبط می گردد ماشین آژانس نیز توقیف می شود
  شماره تماس
  ۰۹۱۴۸۳۴۹۹۴۷

 • ONS ALTIN bankalar da dahil dünya genelinde tüm yatırımcıları ilgilendiren GRAM ALTIN
  sadece Türkiye tarafındaki hareketlilikler
  den etkilenmektedir. Bazı durumlarda ONS ALTIN da ki volatilitenin gram altını çok etkilemediğini görürüz.
  ONS ALTIN bazında fiyatlar yükseldiğinde GRAM ALTIN’nın da yükselmesi için Türk lirasının değer kaybetmesi gerekmektedir ya da tam tersi ONS ALTIN da fiyatların düştüğünde GRAM
  ALTIN’da da düşüş görebilmemiz için Türk lirasının değer kazanması gerekmektedir.

  Kısaca özetlememiz gerekirse ONS ALTIN da ki fiyat hareketleri GRAM ALTIN
  ‘a oranla daha kalıcı olduğunu söyleyebiliriz.

  Bu da yatırımcılara hem daha güvenilir
  hem de daha karlı sonuçlar doğurduğu için tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

  forex ekonomi haber